O nas

Almighty nie jest tylko marką, lecz symbolem osób reprezentujących taką samą postawę i pasję do sportu. AFW zostało stworzone przez grupę entuzjastów, którzy podczas podróży wyciągiem w mocnym słońcu zapragnęli połączyć wszystkie istotne elementy z takich dziedzin freestyle'u jak deskorolka, snowboard, freeski, wake, kite mountainboard, taniec i muzyka.

Setki godzin na stokach, skate-parkach, snow-parkach, salach szkół tańca i w wielu innych miejscach, skłoniły nas do stworzenia specjalnej linii ubrań właśnie dla ludzi żyjących aktywnie. Skupiamy się zarówno na funkcjonalności, jak i oryginalności. Obecnie nasze kolekcje nie przekraczają 15 sztuk. Wyjątkiem są czapki, które ze względu na pracochłonne wykonanie są dostepne w ilości 3 sztuk.

Jako doświadczeni riderzy postanowiliśmy stworzyć coś, czego brakowalo nam w seryjnych produkcjach.

Almighty jest wolną strefą naszego umysłu, w której nie ma miejsca na brak wiary w siebie. Naszą misją jest udowodnienie Ci, że nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych, a nasze ubrania to tylko podkreślają.

Szyjemy w wyłącznie w sercu Europy - Polsce i z polskich materiałów. Wszystkie materiały i dodatki dobieramy tak, aby zagwarantować Ci najwyższą jakość, połączoną z najlepszą funkcjonalnością.

Dla kogo szyjemy? Nieważne czy już jesteś zawodowcem, amatorem czy stawiasz dopiero pierwsze kroki, a może taki jest po prostu Twój klimat. Jesteśmy tu po to, żęby wkręcić Cię w to jeszcze bardziej.