Partnerzy

SnowZ

SnowZ

SNOWZ to grupa ludzi, z którymi po pierwszym wyjeździe, będziecie odliczać czas do kolejnego! Zależy nam, aby zarażać Was naszą zajawką, więc każdy wyjazd traktujemy indywidualnie. W organizację wkładamy ogrom pracy i przede wszystkim całe serce, abyście wrócili cali, zdrowi, zadowoleni, z bagażem pozytywnych wrażeń i doświadczeń. Każdy zimowy wyjazd w słoneczne Alpy,zostanie zapamiętany na długo!

❯❯ Wyjazdy do najlepszych kurortów w Alpach: francuskich, włoskich, austriackich. Atmosfera miejsc, które wybieramy jest niesamowita. Trasy narciarskie położone w pobliżu hoteli, wspaniałe słońce i dobra zabawa. Nie zastaniecie tam kolejek i korków. Kurorty do których chcemy Was zabrać, oferują wyjątkową jakość śniegu, gwarantowanego od początku listopada do połowy maja. Tereny dostosowane są dla narciarzy i snowboardzistów na wszystkich poziomach zaawansowania i obsługiwane są przez bardzo nowoczesne wyciągi.

❯❯ Wykwalifikowani instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem i aktualnymi uprawnieniami. Naszą kadrę stanowią byli zawodnicy, Mistrzowie Polski, pedagodzy, absolwenci AWF. Prowadzimy szkolenia na każdym poziomie zaawansowania  od zajęć dla początkujących, po treningi w snowparku z dużą dawką adrenaliny. Zajęcia prowadzimy indywidualnie lub grupowo.

❯❯ Transport w komfortowych autokarach z różnych miast w Polsce.

Wiecej info znajdziecie na: 

https://www.facebook.com/snowzpl

http://snowz.pl/

Polecamy!

Wróć do listy